Advert
Advert

Türkiye Dağcılık Federasyonu'ndan Yaz Temel Eğitimleri Etkinliği

Türkiye Dağcılık Federasyonu’nun düzenlediği Yaz Temel Eğitimleri aşağıda belirtilen tarihleri arasında ilgili bölgelerde gerçekleştirilecektir.

Türkiye Dağcılık Federasyonu'ndan Yaz Temel Eğitimleri Etkinliği
Türkiye Dağcılık Federasyonu'ndan Yaz Temel Eğitimleri Etkinliği Karadeniz Çevre Haber

1. Bölge – A Grubu / 1 – 7 Nisan 2017 – Aydın

1. Bölge – B Grubu / 8 – 14 Nisan 2017 – Aydın

2. Bölge – 22 – 28 Nisan 2017 – Erzincan

Faaliyet katılmak isteyen sporcular Eğitim Bölge İlleri dosyasında yer alan gruplara göre başvuruda bulunacaklardır. Başvuru yaparken lütfen ilgili listeyi ve ilinizi dikkate alarak başvurunuzu yapınız. 

Son Başvuru Tarihleri:

1. Bölge – 20 Mart 2017 Pazartesi – 17:00

2. Bölge – 27 Mart 2017 Pazartesi – 17:00

Kurs Ücreti: 75 TL Kulüp Sporcuları için (23 yaş altı ücretsiz) / 300 TL Ferdi Sporcular için (23 yaş altı sporculardan da ücret alınacaktır.)

Ücret ve Kayıtlar

Kursa katılmak isteyen sporcular Türkiye Dağcılık Federasyonu resmi internet adresinde Bilgi Bankası > Formlar > Faaliyete Katılım Talep Formu‘nu son başvuru tarihi mesai bitimine kadar doldurarak başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Online başvuru dışında başka yollarla (faks, e-posta, vd.) yapılan başvurular kesinlikle kabul edilmeyecektir.

Başvuru süreleri ve ücretleri ile ilgili olarak güncelleme yapılmıştır. Lütfen başvuru yapmadan önce bu bilgilendirmeyi okuyunuz/göz önüne alınız.

  • Faaliyete katılım için son başvuru tarihi 1. Bölge için 20 Mart 2017, 2. Bölge için 27 Mart 2017‘dir. Bu tarihe kadar mevcut federasyon başvuru şartları/ücretlendirmesi geçerlidir.
  • Katılım formu doldurulup gönderildikten sonra ilgili form, gönderim tarihi ve saati ile birlikte otomatik olarak kayıt edilmektedir ve değerlendirme yapılırken bu tarih/saat kaydı dikkate alınacaktır.
  • Son başvuru tarihinden sonra faaliyete katılım için başvuru yapacak olan tüm kulüp sporcuları – ferdi sporculardan ücret alınacaktır. Son başvuru tarihinden sonra başvuracak
    • Ferdi Sporcular 500 TL
    • Kulüp Sporcuları (kişi başı) 250 TL

ücret ödeyerek faaliyete katılım sağlayabileceklerdir.

  • Bu ücretlendirme sadece son başvuru tarihinden sonra yapılacak başvurular için geçerlidir. İlgili sporcu, faaliyete katılım şartlarını sağladığı takdirde ücreti ödeyerek faaliyete katılacaktır. Katılım şartlarını sağlayamayan sporcu herhangi bir ödeme yapmayacak/faaliyete katılamayacaktır.

Faaliyete katılması kesinleşen kişiler eğitim ücretini ilgili hesaba yatırarak banka dekontlarını federasyona e-posta (info@tdf.gov.tr) veya faks ile (+90 312 310 15 78) ile gönderecektir ve bu dekontların bir kopyasını yanlarında bulunduracaklardır. Belirtilen tarihte kurs ücretini yatırmayan sporcular yerine yedek listeden kayıt önceliğine göre sporcu ataması yapılacaktır.

Kurs ücretleri Türkiye Dağcılık Federasyonu (Garanti Bankası, Anafartalar Caddesi Şubesi, TR06 0006 2000 7110 0006 2977 90) hesabına “Yaz Temel Eğitim Kursu” açıklaması ile birlikte yatırmaları gerekmektedir.

Unutmayınız! – Faaliyete katılacak tüm sporcular yanlarında 2017 yılı vizeli lisanslarını getirmeleri gerekmektedir. Vizeli lisanslarını ibraz etmeyen sporcular kampa alınmayacaktır.

Türkiye Dağcılık Federasyonu Yaz Temel Eğitimleri eğitim çevre doğa
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çevre ve Ekoloji
Çevre ve Ekoloji
Giresun’un Jeolojik Haritası Hazırlanıyor
Giresun’un Jeolojik Haritası Hazırlanıyor