Advert
Advert

Artvin Kadınlar Eliyle Çiçek Açıyor

Artvin Belediyesi park bahçeler birimi tarafından şehrin dört bir yanına 3 çeşit 7 farklı renkte dikilen çiçekler kente görsellik katmaya başladı.

Artvin Kadınlar Eliyle Çiçek Açıyor
Artvin Kadınlar Eliyle Çiçek Açıyor Karadeniz Çevre Haber

 

Artvin Belediyesi bünyesinde Toplum Yararına Programı kapsamında çalışan kadın personeller peyzaj çalışmaları çerçevesinde büyük özveriyle çiçek dikimi gerçekleştiriyor.

Bahar ayının gelmesiyle Artvin Belediyesi alt yapı üst yapı çalışmalarının yanı sıra şehre görsellik katacak ağaç ve çiçeklendirme çalışmalarına da hız verdi.

Geçtiğimiz günlerde İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından gönderilen 108 bin çiçeği toprakla buluşturan kadınlar şehri simgeleyen çeşitli figürleri çiçekle işleyerek yol kenarlarına, parklara ve sosyal yaşam alanlarına estetik ve güzellik katıyor.

Kentin görsel güzelliği için çalışmalar yapıldığını belirten Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, “Park, bahçe, kaldırım, kavşak ve refüjler her mevsim koşullarına göre çiçek ve bitkilerle donatılıyor. Kente estetik güzellik katan bu tür çalışmalara devam edeceğiz” dedi, çiçekleri ve fidanları ücretsiz gönderen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve ekibine teşekkür etti.

Artvin Belediyesi park bahçeler birimi kadın eli çiçek
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çevre ve Ekoloji
Çevre ve Ekoloji
Giresun’un Jeolojik Haritası Hazırlanıyor
Giresun’un Jeolojik Haritası Hazırlanıyor